+48 23 662 49 04

© 2021 Larson. All Rights Reserved.
Development by Paul Studio

Seria BT

Specyfikacja:

Producent: Bravat

Materiał: Akryl

Gwarancja: 5 lat

BT101

BT401

BT201

BT501​

BT301

BT-RELAX

Wanny akrylowe wolnostojące serii BT to idealne produkty do przyjemnych, długich kąpieli. Niebanalny design i kształt nadają im wyjątkowego charakteru. Wanny tej serii staną się ozdobą każdej łazienki, szczególnie nowoczesnej.

☑️ Wyjątkowy design:

Wanny akrylowe serii BT przykuwają wzrok jak żadna inna seria. Nowoczesny design czynią te wanny bardzo modernistyczne, zgodne z ostatnimi trendami we wnętrzarstwie. Wpasują się one doskonale do łazienek z charakterem, stanowiąc centrum aranżacji minimalistycznych, industrialnych, luksusowych, vintage. W pokojach kąpielowych o dużej powierzchni czy nawet centrach SPA taka wanna ustawiona pośrodku pomieszczenia będzie ozdobą samą w sobie.

☑️ Komfortowa kąpiel:

Z wannami ten serii użytkownicy będą cieszyć się komfortową kąpielą. Nawet długie relaksujące kąpiele będą przyjemnością.

Wanny wykonano z najlepszej jakości, śnieżnobiałego akrylu o dużej wytrzymałości na uszkodzenia i szkodliwe działanie chemii, kosmetyków. Rama jest wykonana z ocynkowanej stali. Wanna ma regulowane nóżki pozwalające dopasować jej wysokość do potrzeb. Zamontowano w niej wygodny odpływ push-to-open. Produkt objęty jest pięcioletnią gwarancją.

☑️ Model wanny z ukrytym hydromasażem:

Wanna wolnostojąca BT-RELAX wyposażona jest w liczne innowacyjne funkcje, które uczynią zwykłą kąpiel seansem relaksacyjnym dla ciała i umysłu. Wbudowany system hydromasażu Bubble Massage System od Bravat gwarantuje powietrzny masaż z użyciem intensywnej fali bąbelków, która odpręża, poprawia samopoczucie i uprzyjemnia kąpiel. Thermostatic Technology to rozwiązanie termostatyczne, dzięki któremu woda nagrzewa się równomiernie. Ponadto włączona jest funkcja ogrzewania pleców, dzięki czemu można się ogrzać w czasie kąpieli i jeszcze bardziej zrelaksować nawet przez długi czas. LED Technology odpowiada za chromoterapię, czy też koloroterapię, czyli oddziaływanie kolorami celem poprawy samopoczucia. Co więcej, światełka LED dodadzą nastroju podczas kąpieli i poprawią walory estetyczne łazienki. Diathermic Technology to funkcja odpowiadająca za właściwą temperaturę i ciśnienie wody, co pozwala poprawić krążenie krwi i zwiększyć metabolizm. W rezultacie po kąpieli znika zmęczenie i poprawia się jakość snu.