+48 23 662 49 04

© 2021 Larson. All Rights Reserved.
Development by Paul Studio

Nasze marki

Oferta marki Durasan jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu każdy, bez względu na indywidualne potrzeby i preferencje, może znaleźć wśród jej produktów coś dla siebie.

01
Łazienka

Produkty dla każdego

Marka Kabi, to symbol polskiego rzemiosła i jakości w dziedzinie produkcji kabin prysznicowych, będąc jedną z najstarszych marek w tej branży na polskim rynku.

02
Łazienka

Polskie kabiny prysznicowe

Skiendi SPA to marka, która od lat specjalizuje się w dystrybucji wysokiej jakości jacuzzi wanien SPA. Idea, która nam przyświeca, to przekonanie, że luksus nie powinien być czymś wyjątkowym – przeciwnie, powinien stać się Twoją codziennością. 

03
Wanny SPA

Skiendi SPA

Duraterm to renomowana marka specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach grzewczych, oferująca szeroki asortyment produktów zaprojektowanych z myślą o zapewnieniu ciepła i komfortu.

04
Ogrzewanie

Produkty grzewcze

Zelmech to polska marka, obecna na rynku od ponad 50 lat. Oferowane przez Nas produkty charakteryzują się min wysokimi klasami energetycznymi. Jesteśmy prekursorem zastosowań nowych technologii, przez co nasz asortyment wyznacza najwyższe standardy.

05
Ogrzewanie

Zelmech

Nasze wszystkie marki