Firma DURASAN  S.A.(wcześniej SCOTIA GROUP INT.) została założona w 2005 roku.  Celem działalności firmy od początku jej istnienia jest dostarczanie klientom najlepszego wyposażenia łazienek w najbardziej atrakcyjnej cenie.  W swojej dotychczasowej działalności DURASAN otrzymał CERTYFIKAT ISO 9001;2009 który jest długoterminowym podsumowaniem nacisku na wysoką jakość działalności firmy we wszystkich obszarach jej funkcjonowania. Dzięki zadowoleniu klientów stale rozwijamy sieć sprzedaży opartą na rynku DIY oraz Tradycyjnym. Wprowadzamy wciąż szerszą gamę narzędzi umożliwiających kompleksową obsługę klientów. Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży, wsparty konsekwentnymi działaniami promocyjno-marketingowymi, pozwala nam na ciągłe zwiększanie udziału w rynku oraz budowanie pozycji lidera w branży wyposażenia łazienek w Polsce. Jednocześnie kładziemy duży nacisk na wspieranie Polskiego rynku pracy poprzez przenoszenie produkcji suplementów kabin oraz wanien na nasz rynek.

 

 

Najwyższą jakość obsługi Klienta zapewnia zespół wysoko wykwalifikowanych konsultantów, z którymi Odbiorcy mogą kontaktować się za pośrednictwem 4 kanałów komunikacji. Ich dyspozycyjność, wiedza oraz doświadczenie pomaga w rozwiązaniu większości problemów jakie występują pomiędzy produktem a Klientem. Wiemy jak bardzo potrzebne jest szybkie i solidne wsparcie naszych Klientów w każdej sytuacji - odpowiednio zidentyfikowany przez naszych konsultantów problem, znajduje szybkie rozwiązanie, którego celem jest jak największa satysfakcja z posiadanych wyrobów marki DURASAN.

 

 

 

 

 

 

 

Przykładamy wielką wagę do najwyższej jakości, dlatego wszystkie nasze produkty są poddawane szczegółowej kontroli już w porcesie projektowania. Większość komponentów do naszych produktów, wytwarzanych jest na terenie Polski, co aktywnie wpływa na rozwój miejsc pracy w naszym regionie.  Wszechstronne zastosowanie oraz łatwe i bezpieczne użytkowanie produktów DURASAN, sprawia iż cieszą się one ogromnym zaufaniem klientów w całej Polsce. Profesjonalne technologie produkcji oraz wysoka świadomość ekologiczna, sprawiają iż DURASAN jest liderem wśród firm dostarczających artukyły wyposażenia łazienek. Przywiązanie do detalu, wyjątkowe wzornictwo, perfekcyjne dopasowanie to elementy wyróżniające naszą markę.

 

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki dowiedz się więcej.