TAKI JEST DURASAN

Durasan S.A. jest wiodącym producentem, importerem i profesjonalnym dostawcą urządzeń sanitarnych - kabin prysznicowych, wanien oraz akcesoriów zarówno do sieci budowlanych jak i placówek handlu tradycyjnego.

Firma Durasan jest polską marką, która z lokalnego przedsiębiorstwa w 2002 roku rozrosła się do rozmiarów jednego z liderów rynku wyposażenia łazienek.

Firma rozpoczęła działalność w 2002 roku w ramach holdingu Scotia Group. Na potrzeby własnych licznych inwestycji developerskich Scotia Group zaczęła produkować urządenia do wyposażenia łazienek oraz do ogrzewania. Znajdowano fabryki, badano je pod kątem jakości i efektywności, projektowano produkty i zlecano produkcję całych linii towarów. Każdy wyprodukowany model był przemyślany i sprawdzony pod kątem jakości. Dzięki temu ugruntował się fundament do stworzenia własnych marek produktowych:

Od 2007 roku Durasan zajmuje się głównie sprzedażą kabin prysznicowych i zlewów.

W 2008 roku rozpoczęto współpracę z największymi sieciami DIY na rynku polskim - OBI, Castoramą i Leroy Merlin. Durasan z roku na rok skutecznie rozszerza swoją sieć sprzedaży. Obecnie produkty marki Durasan można kupic w ponad 150 punktach sprzedaży w całym kraju.

W 2010 roku firma przeprowadziła się do własnego budynku. W chwili obecnej powstaje nowe centrum logistyczno-biurowe w Płońsku.

W 2013 roku DURASAN otrzymał CERTYFIKAT ISO 9001;2009 który jest uwieńczeniem wieloletnich starań o jak najwyższą jakość działalności produkcyjnej firmy we wszystkich obszarach jej funkcjonowania.

statystyki wzrostu sprzedaży:

Durasan jest obecny na poniższych europejskich rynkach:

Słowacja

Niemcy

Holandia

Rumunia

Czechy

Anglia

Belgia

Durasan reprezentuje na polskim rynku następujące marki:

Załoga Durasan sama projektuje swoje kabiny prysznicowe. Jeździmy na najlepsze targi branżowe po całym świecie – podpatrujemy, rozmawiamy, radzimy się. Śledzimy nie tylko światowe trendy, ale również upodobania i zapotrzebowania polskich konsumentów. Dlatego nie korzystamy z gotowych ogólnodostępnych rozwiązań, tylko sami projektujemy nasze kabiny. Zespół kreatywny opracowuje komplet tworzyw i rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w przypadku danego modelu kabiny – do wielu standardowych rozwiązań dodajemy opcje podnoszące jakość i komfort korzystania z naszych produktów. Chodzi nie tylko o design, ale również o bezpieczeństwo i trwałość użytkowania. Wszystko, co trafia na rynek, niesie pieczęć autorskich, przemyślanych rozwiązań.
Stale pracujemy nad jakością naszych produktów. Wycofujemy ze sprzedaży linie, które są przestarzałe i zastępujemy je produktami o lepszej funkcjonalności, nowoczesnym wyglądzie, opartymi na nowatorskich technologiach.

Zwiększamy udział rynku krajowego – coraz większe obszary produkcyjne przenosimy na rynek lokalny. Od ponad roku we wszystkich kabinach Durasan używamy tylko polskich brodzików. Również nasze kabiny są montowane w Polsce, gdzie przechodzą bardzo szczegółową kontrolę jakości. Dbamy też o ekologiczne i bezpieczne pakowanie - kartony, do których pakujemy kabiny, przechodzą drop testy oraz są zaprojektowane i wykonane przez czołowego producenta opakowań kartonowych dla branży elektronicznej.
Wszystkie produkty Durasan są objęte gwarancją. Gwarancja standardowa to 2 lata. Natomiast w przypadku niektórych elementów lub części kabin okres gwarancji jest wydłużany do 5 lat, a nawet do 10 lat (np. polski brodzik , szyby w kabinach Walk In).

Zachęcamy aby każdorazowo zapoznawać się ze szczegółowymi warunkami gwarancji, gdyż potrafią one się różnić w zależności od produktu lub jego wyposażenia.
Durasan oferuje serwis swoich produktów. Stale ulepszamy usługi serwisowe - pracujemy nad sprawnością, dostępnością oraz łatwością tych usług. Większość spraw związanych z serwisem można obecnie załatwić on-line korzystając z PANELU OBSŁUGI KLIENTA. Aby ułatwić Klientom serwisowanie produktów Durasan, oprócz serwisu centralnego - w Płońsku, posiadamy sieć autoryzowanych serwisów w poszczególnych województwach Polski (sprawdź w zakładce SERWIS I REKLAMACJE).

Dział serwisu oferuje również pomoc doradczą i techniczną. Najwyższą jakość obsługi Klienta zapewnia zespół wykwalifikowanych konsultantów, z którymi można kontaktować się za pośrednictwem 4 kanałów komunikacji. Ich wiedza i fachowe porady pomogą w rozwiązaniu większości problemów z jakimi mogą się spotkać Klienci Durasanu.
Nasze marki

 

Reprezentujemy w Polsce

PRODUKTY

KABINY PRYSZNICOWE

kabiny tradycyjne
kabiny hydro
wanno kabiny

WANNY

wanny akrylowe
wanny tradycyjne

ZLEWOZMYWAKI

stalowe
szklane
granitowe

ODWODNIENIA

liniowe
kwadratowe

OBSŁUGA KLIENTA

rejestracja kabin
porady
pliki i katalogi
serwis i wsparcie
sieć sprzedaży
FAQ
kontakt

O FIRMIE

opis
historia
eksport
certyfikaty
wyróżnienia
współpraca

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Ta strona używa plików Cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze strony. Używane są również w celu tworzenia anonimowych, zagregowanych statystyk.

O FIRMIE PRODUKTY SIEĆ SPRZEDAŻY SERWIS I WSPARCIE PORADY DLA KONTRAHENTÓW KONTAKT
 
 
Durasan S.A.
ul. Młodzieżowa 28C, 09-100 Płońsk
tel. 23 662 49 04; fax. 23 662 49 39
NIP: 567-180-58-68; REGON: 140479801
Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 391117
Kapitał zakładowy 18.768.000,00 PLN w całości opłacony.

design: livi studio

Copyright: durasan 2014