Durasan to polska firma, działająca na rynku od 2002 roku. Obecnie to jeden z liderów rynku wyposażenia łazienek - ściśle współpracuje z największymi sieciami DIY na polskim rynku - OBI, Castoramą i Brico Marche. Durasan z roku na rok skutecznie rozszerza swoją sieć sprzedaży. Obecnie produkty marki Durasan można kupić w ponad 150 punktach sprzedaży w całym kraju.

Firma nieustannie pracuje nad jakością produktów - wycofuje ze sprzedaży linie, które są przestarzałe i zastępuje je produktami o lepszej funkcjonalności, nowoczesnym wyglądzie, czy nowatorskich technologiach. Tym samym Durasan zwiększa udział rynku krajowego i - co istotne - coraz większe obszary produkcyjne przenosi na rynek lokalny. W chwili obecnej we wszystkich kabinach Durasan używane są wyłącznie polskie brodziki, własnej produkcji. Godny uwagi jest także fakt, iż kabiny firmy Durasan montowane są w Polsce, gdzie przechodzą bardzo szczegółową kontrolę jakości.

Na dbaniu o jakość produktu jednak się nie kończy. Durasan zwraca coraz większą uwagę na to, w jaki sposób pakowane są kabiny, a przy okazji... dba o środowisko. Najlepszym tego dowodem jest fakt, iż kartony, do których pakowane są kabiny prysznicowe, przechodzą drop testy (testy wytrzymałościowe) oraz są zaprojektowane i wykonane przez czołowego producenta opakowań kartonowych dla branży elektronicznej.

Firma jest świadoma tego, że oferuje produkty dobrej jakości, dlatego też obejmuje je gwarancją długoterminową - od 2 do nawet 5 i 10 lat!

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy Ci wysyłać informacje o nowościach, specjalnych ofertach, akcjach i konkursach!